کسب درآمد از اینترنت با سایت های تبلیغاتی در ایران

سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی گرافیک

مطالعه بیشتر

کسب درآمد از اینترنت با سایت های تبلیغاتی در ایران

برای مشاوره رایگان، همین الان با ما تماس بگیرید.

آنچه در این مقاله می خوانید...

کسب درآمد از اینترنت با سایت های تبلیغاتی، مانند سایت‌های کلیکی، سؤالی است که همواره در میان وب‌گردها و کسانی که به استفاده از اینترنت و کسب درآمد از آن علاقه‌مند هستند، ‌ مطرح می‌شود. سایت‌های کلیکی یا Paid To Click که با نام اختصاری PTC هم شناخته می‌شوند، پلتفرم‌هایی آنلاین برای تبلیغات هستند که کاربران این سایت‌ها می‌توانند بر روی لینک‌ها کلیک کرده و با مشاهده تبلیغات، به‌آسانی کسب درآمد کنند. سایت‌های بسیار زیادی در این زمینه فعالیت دارند؛ ولی کاربران بایستی دقت داشته باشند که فریب نخورند. در این مطلب از وب‌سایت آرتان پایا قصد داریم به بررسی موضوع کسب درآمد از اینترنت با سایت های تبلیغاتی بپردازیم.

کسب درآمد از اینترنت با سایت های تبلیغاتی

سایت‌های تبلیغاتی کلیکی

همان‌طور که در بخش قبلی نیز مطرح شد، سایت‌های کلیکی به آن دسته از سایت‌هایی اطلاق می‌شود که افراد پس از عضویت در آنها و به‌ازای مشاهده تبلیغات، مبلغی را دریافت می‌کنند. در این فرایند سه گروه وجود دارند که عبارت‌اند از :

  1. گروه اول صاحب وب‌سایت و آگهی‌دهنده هستند که برای تبلیغ‌کردن پول می‌دهد.
  2. گروه دوم سایت‌های واسطی هستند که تبلیغات را دریافت کرده و آنها را در معرض نمایش می‌گذارند.
  3. گروه سوم افرادی هستند که با کلیک بر روی لینک، اقدام به کسب درآمد از اینترنت با سایت های تبلیغاتی می‌کنند.

در نظر بگیرید که سایت واسط بخشی از مبلغ دریافت شده از آگهی‌دهنده را برای خود برمی‌دارد و مابقی را به کسانی که بر روی لینک تبلیغ کلیک می‌کنند و آن را تماشا می‌کنند می‌پردازد. دراین‌رابطه سه‌جانبه، تمام طرفین منفعت می‌برند؛ زیرا میزان بازدید وب‌سایت فرد  آگهی‌دهنده افزایش می‌یابد و رتبه آن در گوگل بالاتر می‌رود. سایت واسط نیز سهم خودش را برمی‌دارد و افرادی هم با کلیک بر روی لینک آگهی اقدام به کسب درآمد از اینترنت می‌کنند.

سایت‌های تبلیغاتی کلیکی

انواع سایت‌های کلیکی تبلیغاتی

کسب درآمد از اینترنت با سایت های تبلیغاتی کلیکی به روش‌های گوناگونی انجام می‌شود که اینها نیز تفاوت‌هایی با  یکدیگر دارند. در ابتدا بایستی یادآوری کنیم که تقریباً همه سایت‌های کلیکی دارای سیستم معرفی هستند تا قادر باشند با دعوت از افراد دیگر برای استفاده از سیستم خود، پول بیشتری دریافت کنند. (به‌عنوان ارجاع یا معرفی مستقیم) اما در این میان بعضی از سایت‌های تبلیغاتی کاربرانی هم که بدون معرف وارد سایت می‌شوند را نیز جذب می‌کنند. (ارجاع یا معرفی اجاره‌ای)

نوع تبلیغات نمایش‌داده‌شده توسط سایت‌های کلیکی نیز متفاوت هستند:

  • در بعضی از سایت‌ها لازم است که پس از تمام‌نمایش آگهی تبلیغاتی بر روی یک لینک کلیک کنید.
  • در برخی دیگر از سایت‌ها باید پنجره تبلیغ را فعال نگه دارید تا شمارش معکوس آگهی تبلیغاتی تمام شود.

انواع سایت‌های کلیکی تبلیغاتی

معرفی بهترین سایت‌های تبلیغات کلیکی

در سال‌های اخیر وب‌سایت‌هایی با موضوع کسب درآمد با مشاهده تبلیغات کلیکی شروع به‌ کار کردند که یکی از ساده‌ترین روش‌های کسب درآمد محسوب می‌شود. شما می‌توانید به‌آسانی بر روی لینک تبلیغاتی که به شما نمایش داده می‌شود کلیک کرده و حدود 20 الی 30 ثانیه آن‌ها را مشاهده کنید.

بیشتر بخوانید

در نهایت پول خود را دریافت نمایید. در حال حاضر تعداد فراوانی از این سایت‌ها وجود دارند. این سایت‌ها در ازای هر کلیک به شما مبلغی را پرداخت می‌کنند. لذا توصیه می‌کنیم که به سراغ وب‌سایت‌های کلیکی معتبر و شناخته شده بروید. این جا برخی از این سایت‌ها را برایتان معرفی کرده‌ایم:

ySense

ysense از جمله وب‌سایت‌های معتبری است که در ازای تماشای فیلم، تکمیل نظرسنجی‌ها، معرفی سایت به دوستان خود، پاسخ به سؤالات و انجام دیگر کارهای ساده، به شما دستمزدی پرداخت می‌کند.

InboxDollar

InboxDollars نیز جزو وب‌سایت‌های پاداش‌دهی نقدی است که بابت پر کردن نظرسنجی‌ها و انجام کارهای آنلاین، به کاربران خود مبلغی پرداخت می‌کند. سایت InboxDollars برای افرادی مناسب است که قصد دارند در داخل خانه و بدون داشتن مهارت و تخصصی کسب درآمد کنند

NEOBUX

سایت نئوباکس فعالیت خود را از سال 2008 میلادی آغاز کرده است و از جمله قدیمی‌ترین سایت‌های کلیکی محسوب می‌شود. از این وب‌سایت می‌توان تحت عنوان پایدارترین و برترین سایت کلیکی نام برد که بالاترین سطح پرداخت درآمد و بیشترین کاربر است. در سایت NEOBUX به طور میانگین ​​روزانه 30 تبلیغ برای کلیک‌کردن در حساب کاربران فعال می‌گردد.

بیشتر بخوانید

Scarlet-Clicks

scarlet clicks یک سایت تبلیغاتی حرفه‌ای و معتبر است و یکی از قدیمی‌ترین سایت‌ها در این زمینه محسوب می‌شود. این سایت  در تمام مدتی که کارکرده است بدون وقفه پرداخت داشته و به علت محبوبیت آن، بیشترین میزان جذب کاربر روزانه را به خودش اختصاص داده است.

Ojooo

کسب درآمد از اینترنت در Ojooo بسیار متنوع بوده و افراد می‌توانند از طرق مختلف همچون جمع‌آوری کارت‌های هدیه آمازون و یا دیدن تبلیغات و غیره درآمد داشته باشند.

معرفی بهترین سایت‌های تبلیغات کلیکی

سایت‌های کلیکی کلاهبردار

علی‌رغم این که فعالیت و کسب درآمد از طریق سایت‌های کلیکی قانونی است؛ اما باید تأکید کنیم که برخی از سایت‌های کلیکی جعلی وجود دارند که به‌اصطلاح از آن‌ها تحت عنوان سایت‌های اسکم (Scam) یاد می‌شود. این سایت‌ها با دورزدن کاربران و بعد از اجرای روند کاری خود، هیچ پولی را به‌عنوان دستمزد به کاربر پرداخت نمی‌کنند. سایت‌های کلیکی کلاهبردار یا سایت‌های اسکم عمدتاً به دو نوع متفاوت تقسیم‌بندی می‌شوند:

  1. برخی از سایت‌های معتبری که پرداخت دستمزد کاربر برای آنها دشوار بوده و مجبور به تعطیلی می‌شوند. (این سایت‌ها سیستم‌هایی هستند که حساب‌های مالی آن‌ها مسدود شده است و یا دچار هک شده‌اند.)
  2. سایت‌های کلیکی کلاهبرداری واقعی که آن‌ها از اول قصد پرداخت پول را ندارند و کاربر نیز هرگز درآمد خود را دریافت نخواهد کرد.

توصیه می‌کنیم که به‌منظور جلوگیری از ورود به این سایت‌های کلاهبردار، در آغاز کار خود، اقدام به کسب درآمد از اینترنت با سایت های تبلیغاتی معتبری نمایید که به افراد کمک می‌کنند تا امنیت سایت‌های کلیکی را ارزیابی کرده و از امن بودن آن اطمینان حاصل کنند. اما در حالت کلی بهتر است نسبت به اغلب سایت‌های کسب درآمد کلیکی که اعداد و ارقام نجومی یا مجوزهای عجیب را به شما نشان می‌دهند و یا میزان درآمد زیادی را به شما وعده می‌دهند محتاطانه عمل کنید و تا جایی که ممکن است از آن‌ها دوری کنید.

جمع بندی

همان‌طور که مستحضرید، در این مطلب از وب‌سایت آرتان پایا، روش‌های کسب درآمد از اینترنت با سایت های تبلیغاتی را بررسی نموده و نکاتی را در این باره مطرح کردیم. همچنین به معرفی پنج سایت برتر و معتبر این زمینه پرداختیم و شما عزیزان می‌توانید با مراجعه به آن‌ها از شرایط و نحوه کسب درآمد از هرکدام مطلع شوید. درصورتی‌که به دنبال کسب درآمد از اینترنت هستید، می‌توانید روش‌های دیگری را به‌غیراز مطالب اشاره شده در این مقاله امتحان کتید. برای مثال می‌توانید سایتی برای کسب‌وکار خود راه‌اندازی نمایید تا از طریق دنیای مجازی و فضای وب کسب‌وکار خودتان را رونق ببخشید. آژانس تبلیغاتی آرتان پایان مفتخر است که از طریق طراحی سایت، سفارش‌های گرافیکی، سئو، برگزاری کمپین‌های تبلیغاتی و سایر موارد اقدام به رونق کسب‌وکارهای اینترنتی نماید؛ بنابراین در صورت تمایل با آرتان پایا در تماس باشید.

برای مشاوره رایگان، همین الان با ما تماس بگیرید.