طراحی لوگو موشن

در کمترین زمان مفهوم تبلیغات خود را به گوش برسانید اثر بخش باشید مشتریان بیشتری جذب کنید

در کمترین زمان مفهوم تبلیغات خود را به گوش برسانید اثر بخش باشید مشتریان بیشتری جذب کنید

آهسته اما ناگهانی!

بیاید اینجوری بگیم که سئو مثل درخت بامبو هست! وقتی که دانه درخت بامبو را میکارند تا چهار سال طول می کشد تا دانه درخت بامبو سر از خاک جوانه بزند اما پس از اینکه جوانه زد در طی چند ماه تا 30 متر رشد خواهد کرد! سئو رو هم میتونیم مثل درخت بامبو درنظر بگیریم (نه در طی چهارسال! (یک تا دوسال کافی است (بسته به سختی کلمات و استراتژی و رپورتاژ آگهی و…) شما طی یک تا دو سال طول میکشد تا سایتتان نزد خزنده های گوگل محبوب شود اما پس از آن که به جوانه زد ورودی های سایتتان به سرعت و شدت افزایش خواهد یافت.

سئو آهسته اما ناگهانی است!

چرا بهینه سازی و سئو؟

جذب مشتریان حداکثری

محبوبیت کسب کنید

هدفمند سرمایه گذاری کنید

مراحل سئو

 • تدوین استراتژی طبق کیودز

  قبل از شروع به کار بر روی سئو سایت مهم ترین گام تدوین استراتژی کلمات کلیدی است که پس از بررسی رقبا و سختی کلمات تیم سئو ما برای افزایش رتبه سایت در گوگل گزارشی کامل از زمان بندی، تعداد و میزان محتوا، رپورتاژ آگهی و.... تهیه میکنند و برای شما ارسال می کنند.

 • بهینه سازی فنی سایت

  پس از چیدن استراتژی تیم فنی ما به بررسی ساختار و UI و UX سایت شما می پردازد و باید دانست که سئو تنها محدود به کلمات کلیدی نیست و هرچه طراحی سایت و محتوای سایت کاربرپسند تر باشد از نظر گوگل جایگاه بالاتری خواهد داشت گوگل.

 • اجرا

  پس از انجام دو مرحله گذشته تیم تولید محتوای ما شروع به تولید محتوا متناسب با کلمات کلیدی خواهد کرد و از طرف دیگر تیم سئو ما با بررسی و کار بر روی سئو داخلی و خارجی و ... سعی در افزایش رتبه سایت شما در گوگل خواهند کرد.

 • ارائه گزارش ماهیانه

  در انتهای هر ماه تیم فنی سئو ما بصورت ماهیانه هر ماه گزارشی کامل برای شما از روند رو به رشد سایتتان ارائه خواهند کرد

خدمات سئو اخیر ما

سوالات متداول

بطور کلی سئو خود به سه بخش اصلی خدمات سئو داخلی (on page seo) و خدمات سئو خارجی (off page seo) و خدمات سئو محلی (local seo) تقسیم بندی می شود که برای دانستن هر بخش می تواند در قسمت بلاگ سایت ما به دانستن هر یک بصورت کامل بپردازید.

با توجه به این موضوع که هر سایت استرتژی متفاوت باید و خواهد داشت و همچنین این موضوع که سختی کلمه هدف هر سایتی با سایت دیگر متفاوت است طبیعتا در میزان هزینه که خود به چند دسته از قبیل هزینه سئو، هزینه رپورتاژ آگهی، هزینه تولید محتوا می باشد متفاوت خواهد بود، بنابراین ما و هیچ سئو کاری نمی تواند یک قیمت دقیق برای همه سایت ها با هر کلمه کلیدی و سختی کلمه ای یکسان بیان کند.

خیر، سئو هم مانند تبلیغات نمی توان بصورت قطع به یقین از قبل گفت اما میتوان بازده زمانی و حدودی را بیان کرد چرا که در طول فعایلت بر روی سایت ممکن سایت سایت های رقیب هم شروع به فعالیت بر روی سئو خود کنند و ... که باعث شود مقداری از زمان بندی جا به جا شود . رقابت رتبه گیری افزایش یابد.

شما برای ثبت سفارش هم می توانید از طریق فرم زیر اقدام نمایید و در اولین فرصت تیم فنی سئو ما با شما تماس خواهند گرفت و هم می توانید با شماره تماس 09154809373 تماس برقرار نمایید.

تماس با ما