با طراحی سایت آموزشی

فروش اینترنتی خود را افزایش دهید نگران کلاه برداری در پرداخت ها نباشید کسب و کار خود را گسترش دهید مشتریان بیشتری جذب کنید

فروش اینترنتی خود را افزایش دهید نگران کلاه برداری در پرداخت ها نباشید کسب و کار خود را گسترش دهید مشتریان بیشتری جذب کنید

مشتریان خود را از دست ندهید!

با توجه به این موضوع که در این دوره زمانه اغلب مردم وقت کافی برای گشتن در بازار ها را ندارند و خیلی راحت تر در گوشی و سیستم خود با بررسی سایت ها و اپلیکیشن های مختلف خرید های خود را انجام می دهند بنابراین شما برای از دست ندادن این دسته از مشتریان که تعداد زیادی را هم دارند باید سمت داشتن وب سایت داشته باشید تا در زمانی کم مشتریان شما بتوانند از تمام محصولات شما در طی زمانی خیلی کم دیدن فرمایند، بنابراین

با داشتن وب سایت فروشگاهی مشتریان خود را از دست ندهید!

طراحی سایت فروشگاهی

چرا سایت فروشگاهی؟

شعبه آنلاین و 24 ساعته شما

اعتماد به برندتان را بالا ببرید

در میان رقبا جایگاه خود را حفظ نمایید

سایت با کد نویسی یا وردپرس؟

انتخاب بین راه‌اندازی سایت فروشگاهی با وردپرس یا کدنویسی به پارامترهای بسیاری وابسته است.

طراحی سایت شما با استفاده از وردپرس به صورت کلی هزینه کمتری نسبت به طراحی صفر تا صدی با استفاده از کدنویسی دارد. همچنین راه‌اندازی سایت فروشگاهی وردپرسی، زمان بسیار کمتری را می‌گیرد، زیرا روش دیگر زمان بیشتری می‌برد. در عوض طراحی سایت با استفاده از کدنویسی می‌تواند آزادی عمل بسیار بیشتری را در طراحی به شما بدهد.

اما ما در آرتان پایا پیشنهاد ویژه‌ای برای شما داریم. خدمات طراحی سایت فروشگاهی در آژانس ما، ترکیبی از این دو روش است. علاوه بر مزایای طراحی با وردپرس، می‌توانید با استفاده از کدنویسی بخش‌هایی از سایت آنلاین کسب‌وکار خود را به صورت اختصاصی، تغییر دهید. به این شکل شما از مزایای هر دو روش بهره‌مند خواهید شد در عین اینکه تمام نیاز های شما برطرف خواهد شد از طرفی قیمت تمام شده برای شما خیلی به صرفه خواهد بود و با هزینه ای معقول سایتی حرفه ای داشته باشید

برای کسب اطلاعات بیشتر از خدمات طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی  و خدمات دیگر آرتان پایا با شماره 09154809373 تماس بگیرید یا فرم مشاوره زیر را پر کنید.

خدمات طراحی سایت اخیر ما

مراحل طراحی سایت آموزشی

 • نیاز سنجی و دریافت بریف

  در ابتدا کارشناسان ما با برگزاری جلساتی به بررسی دقیق نیاز شما و بریف احتیاجی شما دست پیدا خواهند کرد با در انتهای این گام با نتیجه گیری دقیق نیازهای شما موارد مورد نیاز برای برند شما به شما خواهند گفت.

 • طراحی تجربه کاربری (UX)

  پس از دریافت اطلاعات مورد نیاز، طراحان UX آرتان پایا، دیزاین سایت شما را آغاز خواهند کرد و که این طراحی شامل :

  1) نقشه سایت 2) طراحی مسیر کاربران 3) ایده پردازی

  و وایرفریم کلی صفحات کلی سایت شما خواهد بود.

 • طراحی رابط کاربری (UI)

  وب سایت فروشگاهی شما شعبه آنلاین و 24 ساعته کسب و کار شماست، بنابراین باید این شعبه میزبان خوبی برای مشتریان شما باشد تا با احساس خوب مشتریان شما از شعبه انلاین شما بازدید و خرید نمایند.

 • پیاده سازی

  پس از انجام سه مرحله گذشته، در این مرحله برنامه نویسان و طراحان سایت آرتان پایا با پیاده سازی اصولی و درست سایت شما که این پیاده سازی هم شامل نکات مربوط به سئو می باشد و هم نکات مربوط به طراحی و کدنویسی اصولی سایت شما خواهد بود.

سوالات متداول

هزینه طراحی سایت ها برحسب امکانات و ویژگی ها متفاوت می تواند باشد برای داشتن یک سایت نرمال با ویژگی هایی از قبیل :

 1. CDN
 2. api Imagfy
 3. 2FAS Auth
 4. سرعت لودینگ کمتر از 4 ثانیه
 5. اضافه کردن بینهایت محصول
 6. داشتن صفحه درباره ما و تماس با ما و بلاگ
 7. داشتن صفحه فروشگاه
 8. کشینگ خودکار برای هر دو حالت موبایل و دکستاپ
 9. css minify
 10. js minify

حدود 14 میلیون تومان خواهد بود، بازهم برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تماس 09154809373 تماس حاصل فرمایید.

برای پاسخ به این پرسش باید نگاهی به میزان درآمد شما در اینستاگرام کنیم، اگر شما تازه پیج اینستاگرامی خود را تاسیس کرده اید و در شروع کسب و کار خود هستید بهتر هست هزینه سایت را برای تبلیغات در اینستاگرام و گسترش کسب و کار خود بگذارید.

اما اگر شما مدتیست که از تاسیس پیجتان گذشته و حداقل درآمدی قابل قبولی را کسب کرده اید برای شما داشتن سایت فروشگاهی برای شما به چندین دلیل بسیار مناسب است، دلایلی از قبیل:

 1. با داشتن سایت دیگر از کلاهبرداری این موضوع که کاربری بگوید واریز کرده و فیش ساختگی بسازد راحت می شوید.
 2. با داشتن سایت میزان وقت گذاشتن در دایرکت و پاسخ به هر سوال متداولی که مشتریان شما خواهند پرسید کسر خواهد شد و به سایت ارجاع می دهید و در صورت داشتن سوالات دیگر می توانند از شما بپرسیند (که سایت های فروشگاهی ما چت آنلاین در خود سایت خواهند داشت که وقتی کاربر در سایت شما بود نوتیف پیام در گوشی شما بیاید و دیگر دردسر قطع شدن وی پی ان و... را برای پاسخ گویی نخواهید داشت.)
 3. می توانید با دریافت نماد های مرتبط از قبیل نماد الکترونیک (اینماد) و.... اعتبار و اعتماد سازی بیشتر کنید برای مشتریان خود.
 4. با تعیین تعداد موجودی هر محصول پس از اتمام مشتریان شما متوجه این موضوع خواهند شد و دیگر دردسر این توضیح این موضوع که محصول ما موجودی اش تمام شده به کاربران در دایرکت را نخواهید داشت.

و بسیاری ویژگی دیگر که برای راهنمایی بیشتر می توانید با شماره تماس 09154809373 تماس حاصل فرمایید.

برای پاسخ دادن به این سوال باید دانست که مدت زمان طراحی هر سایت برحسب ویژگی ها و امکانات متفاوت خواهد اما حدود مدت زمان برای سایت های فروشگاهی با امکانات گفته شده در پنل هزینه حدود 20 روز کاری خواهد بود.

بله - ما بعد از هر طراحی سایت یک ماه پشتیبانی رایگان خواهیم داشت درعین اینکه ما پس از تحویل پروژه یک فایل اسکرین ریکورد آموزش با سایت برای شما تهیه خواهیم کرد.